Strauss

Nasze marki

MK Cafe to jedna z najchętniej wybieranych marek kawy w Polsce. Produkujemy kawę od wielu lat i znamy się na niej doskonale. Naszą pasję do kawy przelaliśmy - dosłownie - do Twojej filiżanki. Jakość i walory aromatyczne kaw ziarnistych, mielonych i rozpuszczalnych MK Cafe najlepiej sprawdzić samemu- to smak, który trzeba poczuć!

cofee1 cofee2 cofee3
cofee11 cofee4
MK Cafe

MK Cafe

W oparciu o maksimum naszej kawowej wiedzy, powstała unikalna kompozycja południowo-amerykańskich kaw MK Cafe Premium. Jej wyrazisty i dobrze zbalansowany smak z wyraźnymi nutami palenia i słodkiego karmelu, a także orzeźwiającą kwasowością, już dawno podbił serca, także smakoszy, i do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością.

Kup online

Pedro's

Kawę Pedros Active cechuje wyrazisty smak wyselekcjonowanych ziaren kawy, z których specjaliści w procesie starannego palenie wydobywają to, co najlepsze. Kawa Pedros to kwintesencja pozytywnej energii i bogatego smaku, który przypadnie do gustu żyjącym aktywnie. Mieszanka doskonale nadaje się do tradycyjnego sposobu parzenia, a także do ekspresu.

Pedros
Fort

Fort

to kawa mielona z aromatycznych ziaren kawy - mieszanka o intensywnym smaku staranie wypalonych ziaren, niskiej kwasowości i bukiecie wyrazistego aromatu i charakteru. Jest idealna zarówno do tradycyjnego parzenia, jak i do ekspresu. Każda filiżanka kawy FORT to dawka dobrej energii, która pobudza do działania. Spróbuj i przekonaj się, że FORT to esencja prawdziwej kawy.

cofee5 cofee8 cofee6

MK fresh

to najlepsze ziarna z całego świata, świeżo wypalane w małych porcjach.

Autorskie mieszanki kaw (blends) lub fascynujące egzotyką kawy jednorodne (origins) z najsłynniejszych kawowych regionów świata wypalamy wyłącznie na Twoje potrzeby w naszej Manufakturze, a wysyłamy nie później niż 28 dnia od momentu palenia, zapakowane w atmosferze ochronnej, bez dostępu tlenu. Wyjątkowymi walormi kaw MK Cafe Fresh możesz się cieszyć aż do 6 miesięcy.

Kup online
MK Fresh
cofee12
MK Cafe Bussines Line

MK Cafe Bussines Line

Marka dedykowana do Biur. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu skomponowaliśmy mieszanki z wyselekcjonowanych ziaren przeznaczone do ekspresów automatycznych.

Zadbaliśmy o to, aby nasze ziarna w procesie parzenia uwolniły pełnię aromatu oraz głębię smaku, które sprawią, że każda przerwa na kawę będzie smakować lepiej!

Kup online
cofee5 cofee8 cofee7

MK Cafe
Espresso Professional

Marka dedykowana do kanału HoReCa. Każda mieszanka MK Café Espresso Professional to kompozycja najwyższej jakości ziaren gwarantująca doskonały efekt w postaci idealnej filiżanki espresso.

Nad jakością naszych kaw ziarnistych czuwają doświadczeni specjaliściu, którzy dbają o to aby nasze kawy komponowane były z najlepszych gatunkowo ziaren i palone według ściśle powtarzalnych procedur.

Kup online cofee9 cofee10
MK Cafe Espresso Professional
cofee112

Co nas charakteryzuje?

Co nas charakteryzuje

B2B

Wspieramy biznes

Wspieramy biznes b2b

Strauss Coffee Service to oddział firmy zajmujący się segmentem rynku
gastronomicznego oraz biur w Polsce. Dostarczamy kawę oraz urządzenia do jej parzenia,
do kanału HoReCa jak i miejsc pracy.
To co nas wyróżnia

wieloletnie doświadczenie na rynku
wieloletnie doświadczenie
na rynku
wysoki poziom obsługi klienta oraz szeroki wybór produktów w każdym segmencie cenowym.
staranny dobór oferowanych
staranny dobór
oferowanych
wysoki poziom obsługi klienta oraz szeroki wybór produktów w każdym segmencie cenowym.
szeroki wybór produktów komplementarnych
szeroki wybór produktów komplementarnych – syropy Monin, czekolada, akcesoria do kawy i herbaty oraz porcelany i materiałów POS.
bogata oferta profesjonalnych ekspresów do kawy
bogata oferta
profesjonalnych ekspresów
do kawy:
ciśnieniowych, manualnych, automatycznych i przelewowych oraz młynków renomowanych światowych producentów takich jak: Jura, Dr. Coffee, Nouva Simonelli, LaCimbali.
ogólnopolski serwis ekspresów do kawy
ogólnopolski serwis
ekspresów do kawy
stacjonarny oraz mobilny, przeglądy, naprawy i remonty.
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem